gazociąg południowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

gazociąg południowy

Pisanie  Admin on Nie Kwi 13, 2014 5:22 pm

Szef bułgarskiego resortu energetyki Dragomir Stojnew nie wykluczył, że gazociąg South Stream „może stać się ofiarą pogorszenia stosunków między Rosją a UE”. Wskazał, że gdyby do tego doszło, straciłyby na tym państwa Europy Południowo-Wschodniej i Środkowej. Dokładnie, Liberalizm to prywata bez granic tocząca EU. Politycy zajmują się tylko tym jak dogodzić kapitałowi zagranicznego i nic nie muszą robić . Doszło do tego że jesteśmy obciążeni za pełny socjal a idzie wszystko na długi i urzędnicze zachcianki a my nic nie mamy poza dokręcaniem śruby podatkowej. Terror na drogach cywilnych pojazdów Policyjnych czy fotoradary to nic innego jak ściąganie kasy z nas. Ustawa śmieciowa, umowy śmieciowe, zniszczenie wojska, służby zdrowia, wywiadu, systemu bankowego, zakładów itd. Wierzycie w to że rząd coś robi? Ja nie wierzę w to bo jest na łańcuchu banków i prywaty bo to ich PAN i WŁADCA a jak widać nie mają już wyjścia bo żłob z prywatyzacji się skończył. 20 % ludzi żyje tu na jakimś poziomie bo ma 80% kasy a 80% ludności ma 20% kasy- takie są statystyki organizacji niezależnych o Polsce. Jeszcze jedną dobrą wiadomością jest to że nakazano nam podwyższyć jeszcze wiek emerytalny i to jak najszybciej bo zbankrutujemy Sankcje > Nakręcanie dążenia do wojny > Pozostanie obecnych polityków u władzy. Obywatele są przeciw wojnie ale nakręcanie przez polityków trwa w najlepsze. Czy tego nie widać ? A gdzie ty masz wolny rynek, chłopie? Chyba w Burkina Faso, gdzie ludzie umierają z głodu na ulicach! W żadnym tzw. cywilizowanym państwie, nie ma  http://www.sushitime.com.pl czegoś takiego. Wszędzie tam rynek jest ściśle kontrolowany przez państwo. Bajki o wolnym rynku, są opowiadane na użytek maluczkich naiwniaków

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: gazociąg południowy

Pisanie  Admin on Nie Kwi 13, 2014 5:24 pm

To niech sami sobie idą na ta wojnę, osobiście uważam ze państwo ktore upadla swoich obywateli nie powinno liczyć na ich patryjotyzm.Zaóważ kolego że politycy tak se ustanowili prawo że ono zabrania senatorowi , w razie niemców, być zmobilizowanym na wojnę, oni wyślą nas na front który powstanie w wyniku ich durnej polityki a sami skryją się na uprzednio upatrzonych pozycjach.
Z drugiej strony jakby wysłać na font wszystkich polityków, obrońców krzyża, pseudo katolików wraz z ich opaslymi panami to Polska by odżyła.Przestań bredzić ruski agencie. Państwa UE zachowują się jak wnuczek, który na złość babci uszy sobie odmroził. Chiny aż się palą do zakupu paliw z Rosji. Cierpią na ich chroniczny brak, który hamuje im postęp. Jak Rosja i Chiny się dogadają, to UE będzie prosić Rosję o sprzedaż.
Sankcje nie prowadzą do wojny a do dyscyplinowania tych, którym wydaje się, że mogą wszystko. Właśnie bez wojny. Ale jeśli Putin jej chce... NATO ma wielką przewagę na tym popaprańcem. Nikt już teraz nie pozwoli mu wejść na Ukrainę. A sankcje tylko pomagają mu to zrozumieć.

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach