orkiestra gra

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

orkiestra gra

Pisanie  Admin on Sob Sty 19, 2013 7:57 pm

Szczerze powiedziawszy, ja nie chciałbym, ażeby taka dyskusja wywiązała się w Polsce przedwcześnie, a dzisiaj tak jest. Grozi jej mianowicie to, co spowodowało przegięcie opinii publicznej w sprawie aborcji, a chodzi o język narzucany przez klerykalną prawicę (tylko taka w Polsce jest). W przypadku aborcji przyjęło się dzisiaj mówić w każdym miejscu, że jest to morderstwo (brak jednak konsekwencji w kodeksie karnym), a eutanazji groziłoby mniej więcej to samo, czyli zabijanie staruszków. Nie dyskutujmy o tym, ponieważ i tak w większości przypadków służby zdrowia nie stać na uporczywe podtrzymywanie życia starym ludziom, czyni się tam jedynie jakieś pozory, żeby rodzina nie leciała zaraz do Ziobry. Całe szczęście, że nie trwa to zbyt długo (coś na ten temat wiem, bo tak umierali moi rodzice) i w końcu musi się stać nieuniknione, które – nie przeczę – mogłoby być choć pozbawione zbędnego bólu i męczarni.
A Orkiestra, no cóż, wyrwała kruchtowym jedno święto, które jest całkowicie świeckie, a bezczelne małolaty wystają przed kościołami i potrząsają serduszkowymi puszkami w kierunku wychodzących/wchodzących wiernych. Żeby jeszcze bardziej rozzłościć wrogów, Owsiak nie prowadzi młodzieży na pielgrzymkę do Częstochowy, tylko organizuje Woodstock i „róbta co chceta”. Lewactwo po prostu kpi sobie z prawactwa, które chciałoby oznaczyć wodą święconą i krzyżykiem każdy skraweczek wolnego jeszcze gdzieniegdzie świeckiego terytorium.Prawicowi politycy, krytykujący Jerzego Owsiaka za poruszenie tematu eutanazji, posługują się Holandią, jako złowieszczym przykładem. Jarosław Sellin: ” w Holandii starsi ludzie boją się iść do szpitala i masowo leczą się w szpitalach niemieckich i belgijskich” – ze strachu, że w kraju poddadzą ich eutanazji;
Jarosław Kurski: ” w Holandii ludzie masowo wycofują się z testamentu życia”;
Znam dobrze Holandię i wydaje mi się, że są to wypowiedzi zupełnie nieprawdziwe, nie oparte na faktach i badaniach. Może ktoś zna prawdziwe dane, potwierdzające słowa posłów?

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Sob Sty 19, 2013 7:58 pm

Kościół zachowałby się po chrześcijańsku gdyby przyznał, że nie zgadza się z motywacją WOŚP-u, ale że cel działania Orkiestry jest chwalebny. Miałby przy tym okazję, aby w dwóch, czy trzech słowach przedstawić swoją wizję pomocy i chętnych zaprosić do współpracy. W efekcie KK przyciągnąłby więcej ludzi do swoich inicjatyw (np. Caritas), a i działalność WOŚP-u, a co za tym idzie, skala pomocy, nie podlegałaby ograniczeniom z ambony. Dobry chrześcijanin powinien dać datek na WOŚP lub zaniechać tego działania i pójść do siedziby PCK, PAH, Caritasu, czy innej organizacji i tam przekazać swój datek. Jednak opluwanie innych za to, że czynią dobro pod innymi sztandarami jest postawą zawistną, niezdrową, niechrześcijańską.Kiedy szłam rano wrzucić 50 zł do puszek Pana Jurka Owsiaka widziałam w parku Brwinowskim kilka uśmiechniętych buzi z serduszkami i wiele zaciętych twarzy bez serduszek , wszyscy wracali z kościoła o 9 00 rano , tradycyjnie młodzi ludzi przed wyjściem z kościoła czekają na datki , było 5 dziewczynek i 3 chłopców z puszeczkami i identyfikatorami i marźli przeokropnie . Bałam się że w całej Polsce będzie podobnie ale nie było i chwała Panu Owsiakowi za to co robi , ciekawe że z 50 mld zł na służbę zdrowia nie ma nic dla osób starszych a z 50 mln Pana Owsiaka można ultranowocześnie wyposażyć wszystkie z 750 łóżek na 35 oddziałach geriatrycznych w Polsce.Owsiak czyni cuda a codzienność służby zdrowia tym cudom przeczy . Taka to zawiła dusza Polaka .

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Sob Sty 19, 2013 7:59 pm

Jednego brak we wszystkich okolicznościowych laurkach. Ani słowa o tych, którzy tę akcję realizują. Smutne to bo i im należą się podziękowania nie mniej niż Owsiakowi.No i co z tego, że milion Francuzów zaprotestowało przeciw gorszącym według ciebie ustawom, skoro reszta została w domach. Podobne protesty miały miejsce niegdyś w Hiszpanii i nie były w stanie zatrzymać tych „bezeceństw”. Tam ludzie są bardziej racjonalni przyjacielu, już dawno doszli do tego, że małżeństwa homoseksualne nikomu nie szkodzą, a adopcja dzieci przez takie pary, nie stwarza większych zagrożeń niż tradycyjna rodzina. Polska małomiasteczkowa mentalność nie jest jeszcze gotowa nawet na związki partnerskie, ponieważ uważa, że fakty się nie liczą (30%rozwodów po pierwszym roku trwania małżeństwa). Coś jednak pęka tu i ówdzie, skoro skazano jakiegoś babsztyla za dokuczanie takiej parze (dwóch chłopców – a jakże), która mogła liczyć na jednak normalnych sąsiadów (widać uznali, że taka para im w niczym nie zagraża). Lubicie się tak bardzo odwoływać do tzw. prawa naturalnego, więc trochę konsekwencji by się przydało, bo to co nazywacie zboczeniami, w naturze jest normą.
Wydaje się, że akcję organizują uczniowie/uczennice gimnazjów (nie tylko). To ich fantastyczne zaangażowanie społeczne jest warte docenienia. Dzisiaj polskie społeczeństwo opiera się niestety na egoizmie. Robienie czegoś dla innych spotyka się zwykle z ironicznym i pogardliwym komentarzem. Nawet w Polityce. To pozostałość po komunizmie, kiedy filantropia była wrogiem systemu. Ale mentalność tamta pozostała. Akcja Owsiaka wydaje się być na przestrzeni lat jedynym przedsięwzięciem o charakterze społecznym, które próbuje to zmienić. Być może to jedyny raz w życiu, kiedy ci młodzi ludzie zrobią coś dla innych, albo przynajmniej zobaczą, że można coś zrobić. Takiej akcji i jej znaczenia w dobie egoizmu nie można przecenić.Jurek Owsiak jest atakowany tylko przez zadrosnych nieudaczników, którym nie udało się zaktywizować tysiecy młodych ludzi do czynu społecznego, nie robi tego ani ZHP ani ZHR ani inne akcje polityczne i pseudopolityczne. A przypisywanie Jurkowi jakiegos politykowania jest juz grubą przesadą. Wielokrotnie uczestniczę w Woodstocku i akcji WOSP, nie jestm wolontariuszem ale wrzucam do puszki, bo warto sie dzielic, nawet w czasie kryzysu, który tylko nasi ukochani politycy nam zgotowali, a teraz albo próbuja medialnie zaistniec licytując kolacje ze soba albo krytykowac i potepiać społeczny akt serca … żałosne

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Sob Sty 19, 2013 8:00 pm

obywatel będzie się rządzić samemu tylko na bezludniej wyspie. Jeśli natomiast decyduje się on na życie w społeczności, w dodatku zorganizowanej w państwo, to kwestia rządzenia się samemu staje się bardziej złożona. W swoim wpisie strzela Pan frazesami zamiast pomyśleć głębiej nad sensem tego, co chce Pan przekazać. To może sie podobać mającym podobne skłonności, ale nie wszyscy je mają, i stąd polemika z Panem.
Fakt, że Orkiestra co roku gra z sukcesem dobitnie świadczy, że inicjatywy obywatelskie maja szansę się realizować bez ingerencji rządzących (co nie oznacza, że nie bez ich pomocy…). To znaczy, że obywatele w tym przypadku „rządzą się sami” nawet w ramach państwa jako organizacji przymusowej z definicji, stanowiącej formę organizacji społeczeństwa, w którym żyje obywatel.Akcja ratowania Serengeti w latach 70-tych. Niestety prof. Grzimek nie żyje, ale park Serengeti powstał.
Akcja telewizji ARD. Loteria ze sławnym „Mit 5 Mark sind Sie dabei”. Doroczna akcja pomocy taka sama jak Owsiaka tylko z wygraną. Nie pamiętam, czy trwa do dzisiaj ale ze 20 lat trwała.
Akcja „SOS Kinderdorf” prowadzona od ponad 20 lat do dzisiaj. To konkretna akcja budowy i utrzymania ośrodków dla dzieci porzuconych i osieroconych.
Zupełnie nie widzę powodów do licytacji, kto lepszy. Gdyby Pan napisał: Nie znam akcji, która byłaby większa niż Owsiaka, nie byłoby mojego komentarza. Bez tego „Polak największy na świecie”. Stąd powtórzę: Nieco skromności i atmosfera byłaby przyjemniejsza.
Szkoda się kłócić bo Owsiak jest wart czegoś lepszego.aby powystawiać szafoty na rynkach i zrobić z nich użytek, jak pokazuje historia Francji, i tak to się tam prawdopodobnie prędzej czy później skończy, raczej prędzej. Aprobata małżeństw np. pederastów nie jest wcale świadectwem nowoczesności oraz „światowości”, tylko tępoty umysłowej oraz intelektualnej krótkowzroczności. Pośród ludzi nie występuje naturalny związek faceta z facetem, gdyż gatunek dawno już by wymarł, a rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci, natomiast 30% rozwodów jest skutkiem dziejącej się lucyferiady, ataku na instytucję rodziny oraz degenerowania społeczeństw, zgodnie z programem zresztą, nie ma bowiem skutku, bez przyczyny.ja nie rozumiem dlaczego aborcja czy eutanazja jest regulowana prawnie, to bzdura. Przez zle prawo mamy wrecz problem z morderstwami dokonywanymi na niemowlakach. Konsekwencja jest zamykanie ludzi w wiezieniach ,nawet calych rodzin (za sprawstwo pomocnicze, nie udzielenie pomocy itd.) Ludzie wypisuja potem brednie na forach o oknach zycia, adopcjach itd. Oczywiscie autorzy tych wypowiedzi nikogo nie adoptowali ani nie zamierzaja, to tylko taka pouczajaca retoryka. Moze wypadaloby porozmawiac z wiekszoscia rodzin adopcyjnych, ktore zmarnowaly sobie zycie adoptujac dziecko psychopatow, narkomanow czy alkoholikow. Oczywiscie zdarzaja sie jednostki , ktore daja sobie rade, ale wiekszosc cierpi katusze. Co do eutanazji, to juz calkiem nie rozumiem, kiedy czlowiek ma sile i mozliwosci, moze popelnic samobojstwo, kiedy tylko tego zapragnie, a kiedy jest zbyt slaby i chory zeby to zrobic, nie moze liczyc na pomoc, pomimo, ze o to prosi, bo wraz z utrata sil traci prawo do samobojstwa?

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Sob Sty 19, 2013 8:02 pm

Ideologie stanowią taką samą siłę powodującą ludźmi (indywidualnie czy zbiorowo) jak racjonalne działanie. W ten sposób konflikty ideologiczne są i będą nie do uniknięcia, zwłaszcza w czasach, kiedy wszystko potencjalnie staje się ideologią: sposób zbierania pieniędzy na cele społeczne, karmienie lub niekarmienie piersią, oglądanie telewizji, Fejsbuk itp. Dokąd jednak fundamentalne zasady organizacji państwa i społeczeństwa nie stanowią pola dla otwartego konfliktu ideologii (co nie znaczy, że mają być one wolne od krytyki), dotąd ideologiczne utarczki między zwolennikami i przeciwnikami danego zachowania indywidualnego czy zbiorowego trzeba chyba brać za coś naturalnego w wolnym społeczeństwie. Owsiak jest krytykowany, nawet atakowany ideologicznie, co moim zdaniem podwójnie działa na korzyść organizowanej przez niego akcji: zmusza Owsiaka du gry super fair i przejrzystej (inaczej rozniesiono by go na strzępy), a z drugiej mobilizuje wokól akcji tych, którzy nie podzielają ideologii wyznawanej przez atakujących WOŚP. To ostatnie pozwala ustawić we właściwym miejscu między innymi organizacje tak potężne propagandowo jak KK – głównego przeciwnika ideologicznego życiowego podejścia „Róbta co chceta”.Łyknij sobie kostkę lodu dla ochłody, może przestaniesz się tak gorączkować rewolucją we Francji. To nie są przejawy nowoczesności, albo jak ktoś inny chce, lewactwa, tylko najnormalniejsza lekcja praktycznego myślenia. Pomyśl, może ci się uda odkryć przyczynę zmian w prawie obyczajowym (bo nie w obyczajach, które nie zmieniły się o zarania dziejów ludzkości).
Nie kto inny, jak idol polskiej prawicy Cameron chce właśnie przeforsować małżeństwa jednopłciowe na Wyspach, więc sam widzisz, że ta kwestia ma słaby związek z jakąkolwiek ideologią. Argumenty przeciw są jak najbardziej ideologiczne, ale mają tą słabą stronę, że brak w nich dowodów potwierdzających głoszone obawy (raczej nienawiść). Ludzie, tu i ówdzie już tego nie kupują, nie widzą powodów do obaw. To jest kolego po prostu nieistotne, nikomu z postronnych nie psuje samopoczucia, a daje równe prawa tym kilku procentom odmieńców. Przetestowano to już w kilku krajach nawet na poziomie chrześcijańskich związków wyznaniowych Najsmutniejszym faktem jest to, że w świetle tak szczytnego i wzniosłego przedsięwzięcia jakim jest Orkiestra J.Owsiaka „grzeje się”, promuje swoją chorą „z nienawiści” do wszystkiego co inne, „pluje jadem” z ekranu telewizyjnego „polski talib” dr Tomasz Terlikowski.
Słuchając islamistów a Maghrebu, Afganistanu czy Bośni, ich chorych od nienawiści kazań (a zwłaszcza retoryki przez nich używanej) i konfrontując to wszystko z „produkcją” made in Tomasz T. – mając w pamięci biblijny passus, że „na początku było Słowo” – ciarki przechodzą „po plecach”. I gdy na dodatek czyta się, iż Kościół w Polsce partycypuje w pielgrzymkach zwyczajnych bandytów i chuligaństwa, admiruje te środowiska i legitymizuje (poniekąd) ich artykulację nienawiści – „kibolstwo” na Jasnej Górze, kapelani „kibolstwa” (czyli de facto środowisk przestępczych) oraz spotkania najwyższych hierarchów z owymi Hunami – zadaję sobie pytanie: o co tu chodzi ? I może Pan Panie Redaktorze jako promotor walki o wolność i wartości demokratyczne – które są uniwersalne i humanistyczne (tak, Pan i Pańskie środowiska miały rację w latach 70- 80-tych nadstawiając „karki” za te wartości) – powie mi o co tu
chodzi ? Dlaczego ?
Strach się bać – słuchając Terlikowskiego (media go promują na równi z Owsiakiem, co jest „paranoją” i dewaluacją tego co zwiemy „wartością”) i widzieć jak sankcję „sakralną” otrzymują

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Pią Sty 25, 2013 6:25 pm

To moje rozmarzenie o ‘niezależności’ mediów. Tam może się kryć popełnione przeze mnie moje naiwne przewinienie pn. żaba do zjedzenia. Jeśli ktoś będzie miał dowody na to, ze Michnik, w ramach wypracowywania zysków dla swojej prywatnej firmy pn. Agora, potrafi i wypić i zakąsić na rachunek rządu Tuska, to będę musiał zjeść następną żabę.Wyjaśnienie dodatkowe. Niekoniecznie na użytek drogiego Czesława R. Którego pozdrawiam nieustannie. Oraz serdecznie.
Imperium medialne pewnego biznesmena w sukience, z Torunia zresztą, jest nieco innej kategorii niz imperium Michnika. I nie wchodze tu w geneze powstania tych imperiow. Podobno podobnych ..
Imperium torunskie bowiem się rozrasta nie tyle dzięki sukcesowi na wolnym, konkurencyjnym rynku, co raczej dzięki ofiarności moherowego ‘elektoratu’. A zatem, jeśli biznesman z Torunia nie zdoła zbyt wiele wyłudzić z bezdennego koryta państwowego – co zawsze jest możliwe, w naszym państwie wyznaniowym jeszcze większym niż Iran – to jego imperium pochodzi z wolnego wyboru jego zwolenników. Czyli, rzecz jak najbardziej dopuszczalna w ustroju kapitalistycznym. A to o to Polska walczyła aż wywalczyła. Odwrót możliwy tylko i wyłącznie poprzez REWOLUCJE. Te z działami ‘Aurory’ i ze szczęśliwym Feliksem na czele i w tle. Thanks, EDD.Z wypowiedzi Tuska sprzed 5 lat w czasie kampanii dotyczącej radarów, wynika, ze był on ich przeciwnikiem, mimo że mieliśmy gorsze drogi niż są dziś.
Dziś jego minister Nowak mówi mi, że mamy zdecydowanie lepsze drogi, niż były 5 lat temu i mimo to każe nam kierowcom zwolnic i w dodatku stawia nam radary, „dzięki” którym minister Rostowski będzie otrzymywał dodatkowy strumień pieniędzy do budżetu.
Jaki z tego wyciągam wniosek?
Według Platformy Obywatelskiej i jej prominentnych polityków, im lepsze drogi tym należy jeżdzić wolniej. Czyżby bali się oni, ze szybsza jazda może być powodem potencjalnych uszkodzeń nawierzchni dróg niedawno zbudowanych? Innej logicznej odpowiedzi nie widzę.
I żeby było jasne (bo ktoś może pomyśleć, ze pirat drogowy się odezwał), nie jestem piratem drogowym, ale też nie jeżdżę według większości ograniczeń stawianych przez pewnych idiotów. którzy albo są pasażerami, albo są kierowcami z grupy „uprzywilejowani”. jeżdżę tak, jak mi warunki na to pozwalają, zwłaszcza, ze ograniczenia obowiązują te same tak latem jak i zimą. Przed laty mnie uczono że znak ograniczający prędkość jest dla mnie informacją, że na tym odcinku drogi należy jechać wolniej, co nie znaczy, ze mam się wlec, bo jakiś pustak postawił znak, taki jaki akurat miał w firmie która znaki stawia.
Porównuje się Polskę do innych krajów, ze mamy w porównaniu z nimi zdecydowanie więcej wypadków. To jest nieprawda. ostatnio czytałem, że w Holandi, czy w Niemczech jest zdecydowanie więcej wypadków, z tym, że w Polsce jest więcej ze skutkiem śmiertelnym.
Z czego się one biorą? Policja ustami najczęściej jej rzecznika (nie znoszę gościa) mówi, ze przyczyną jest nadmierna prędkość, a ja uważam, że główną przyczyną śmiertelnych wypadków jest nieostrożność pieszych i kiepska jakość samochodów, które kupują polscy obywatele. Po kraju jeżdżą małe auta których konstrukcja w porównaniu z niemieckimi jest jakby porównać papier gazetowy z tekturą. Jak wygląda po wypadku Fiat, a jak wygląda np. VW? Możecie Państwo sobie to wyobrazić.
Ja bowiem założyłem, ze gazeta pn. GW funkcjonuje na zasadach rynkowych. Tzn. ona zwycięsko konkuruje z innymi mediami, zagarniając większość kasy lezącej na ulicach miast, osiedli i wsi istniejących w jurysdykcji o nazwie Rynek Czytelniczy. Czyni to istniejąc pośród wielu innych pism, pisemek i innych pierdzidełek wymyślanych na politycznych kanapach i taboretach, finansowanych hojną acz niechętną ręką podatnika.

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Nie Lut 01, 2015 6:42 pm

Mam np. na myśli wiadomość o tym, że prof. Andrzej Rzepliński, prezes Trybunału Konstytucyjnego, przyjął nadane mu przez Watykan odznaczenie „Dla Kościoła i Papieża”. Rozumiem oburzenie prof. Osiatyńskiego, czy zdumienie Aleksandra Smolara. Rzecz w tym, że profesor Rzepliński, jako osoba prywatna, może mieć wielkie zasługi dla Kościoła i to należy docenić. Ale prezes Trybunału nie jest osobą prywatną, przeciwnie – stoi na czele najwyższego Trybunału, który stoi na straży Konstytucji, a ta wyraźnie mówi, że Polska jest państwem świeckim (choć faktycznie daleko nam do tego ideału). Od czasu do czasu Trybunał przyjmuje orzeczenia, które bezpośrednio dotyczą Kościoła, i tak będzie w przyszłości. Trybunał stoi na straży Konstytucji, a nie żadnej instytucji czy kościoła (-ów), choćby były najbardziej dla państwa zasłużone. Ponieważ w Polsce trwa nieustanny spór o stosunki Państwo – Kościół (katecheza, Fundusz Kościelny, dokonania Komisji Majątkowej, finansowanie Świątyni etc.), odznaczenie „Dla Kościoła i Papieża” uważam za niefortunne i zobowiązujące, w przyszłych w sprawach państwo – Kościół . Byłoby bardziej stosowne, gdyby poczekano do stanu spoczynku.”eśli zaś chodzi o ich szufladkowanie, ukłądanie na stosie, otwieranie okna z powodu zaduchu, zmiatanie ich z biurka, ponowne zbieranie … to do fantastycznych należała wiadomość z Australian Open, o wygranej Jerzego Janowicza w II rundzie z rozstawionym nr 17 Monfilsem w 5 setach. Wzbudziła ona zachwyt, była na wierzchu wiadomości nie tylko na blogu En passant. Zaś wiadomość o porażce z nr 12 Lopezem w trzech setach. Faktycznie, nie była to wiadomość fatalna, wręcz taka sobie. Moim zdaniem – bez ekscytacji – wiadomości są przeważnie takie sobie, czasem złe dla jednych, lub dobre dla innych (np. dla Rosji, czy Hiszpana Lopeza). Mają nawet dobre i złe strony. Są też wiadomości niegodne uwagi. Utonać można w tym strumieniu wiadomości, jeśli człowiek nie nauczy się pływać.
Np. wybór Syrizy do rządzenia w Grecji jest doskonała wiadomościa dla mnie. W ten sposób przetestuje się naocznie najnowsze marksowskie pomysły na wychodzenie z kryzysu. Rezultat testu będzie bezcenny nei tylko naukowo, lecz także dla samych Greków, oraz Portugalczyków, Hiszpanów i kilku innych nacji.
Nie wiem co sądzić w sprawie tego, co prezes TK Rzeplinskiego powinien zrobić z wiadomością z Watykanu o przyznaniu mu odznaczenia, która mogła być dla niego dobra, a dla prof. Osiatyńskiego taka fatalna. Taka mojafantazja jest dla mnie trudna do oceny. Złą wiadomością byłoby kiedyś mianowanie tego profesora na prezesa TK, ale chyba do mnie nie dotarła. A teraz trudno się dziwić, czy złościć. Trzeba pracować nad przyszłymi nominacjami na prezesa. I to przyjęcie odznaczenia pozytywnie wpłynie zapewne na te nominacje, bo sugeruje, że nie należy robić w skłąd TK wciągać sługusów Watykanu.
Ten Pan już dał dowód swojej religijności w codziennej robocie. Znamienne orzeczenie w sprawie uboju rytualnego, w którym nasz bohater wyżej postawił przekonania religijne niż cierpienia zwierząt. To zwykły psychopata i normalne społeczeństwo takiego osobnika poddałoby odosobnieniu i jakiejś terapii. W nienormalnym społeczeństwie taki ktoś pełni funkcję Prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Admin on Nie Lut 01, 2015 6:43 pm

Należy zmusić Poroszenkę, Putina i Dowódcę seperatystów do zawieszenia walk i rozpoczęcia rozmów. Przekazywanie miliardów Euro na Ukrainę jest marnowaniem pieniędzy. Albo spożytkują te pieniądze na wydatki wojenne albo raczej te pieniądze wpłyną do kieszeni oligarchów. Zachęcanie ukraińców do dalszych walk jest bezcelowe. Jak oni mają pokonać seperatystów? Uważam też ,że obiecywanie Ukrainie,że szybko zostanie przyjęta do NATO i UE jest nieuczciwe i dyktowane złą wolą przywódców Polski. Owszem UE tak ale NATO? Czy ktoś to sobie jest w stanie wyobrazić? Toż to gotowa III wojna. Kto będzie taki gieroj. Czas najwyższy aby to właśnie Polska wystąpiła na forum UE z inicjatywą pokojową. Mamy okazję zrobić coś dobrego dla ukraińców. Mamy laureata pokojowej nagrody NOBLA!!!!! Toż do cholery tam giną ludzie a my opowiadamy dyrdymały o dotkliwości sankcji dla Rosji. Tymi sankcjami już niedługo będziemy rzygać! Kogo bardziej dotkną te sankcje Rosję czy może nas? Jeżeli Rosję to dlaczego rolnicy zaczynają protesty?!“Jeśli przyjdzie do mnie klient z kredytem 800 tys. zł i mieszkaniem o wartości 500 tys. zł, to na pewno nie będę mu doradzał dalszej spłaty takiego kredytu. Ekonomicznym rozwiązaniem jest wówczas złożenie wniosku o upadłość konsumencką” – mówi Krzysztof iedyś pomagał bankom doradzając klientom zaciąganie kredytów bankowych we frankach. Dziś pomaga zrozpaczonym dłużnikom jak procesowac sie z bankami i z państwem polskim. Współpracuje jednocześnie z kilkoma zaprzyjaznionymi kancelariami adwokackimi.
“Wina klienta jest zerowa” – odpiera argumenty Oppenheim. Ekonomista przekonuje, że całą winę za obecny http://mojafantazja.pl/kategoria/34_kostiumy_kapieloweponoszą banki i państwo, mówi: “Doszliśmy do momentu, w którym interweniować musi państwo.”
No i te wypowiedzi naszych polityków oraz doradców prezydenta. Jeżeli te różne Bujaki,Kowale ,Kozieje chcą ginąć za Ukrainę to nie widzę przeszkód ale niech to robią na własny rachunek a nie opowiadają te bajki w imieniu wszystkich. Ja ich nie upoważniałem. Zaś wszelkie rekordy zidiocenia bije generał K. szef BBN doradca prezydenta.

Admin
Admin

Liczba postów : 49
Join date : 19/01/2013

Zobacz profil autora http://eusiowe.umbb.net

Powrót do góry Go down

Re: orkiestra gra

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach